Dünü


Aydın Trafo’nun 1960’ta kaynak makinesi imalatı ile baslayan is hayatı 1977’de pistonlu hava kompresörü, 1998’de vidalı hava kompresörü, 2004’te basınçlı yıkama makinelerinin üretimini de bünyesine katarak devam etmektedir. Seri üretim makinelerin yanında müsteri isteklerine baglı olarak özel üretim kompresör, basınçlı yıkama makineleri üretimi gerçeklestirilmektedir.


Bugünü


Bugün Izmir Kemalpasa Organize Sanayi Bölgesi’nde 7.500 m² kapalı, toplam 10.000 m² alan üzerine kurulu modern üretim teknolojisi ve makine parkuru ile donatılmıs üretim tesisimiz yıllık 24.000 adet makine üretim kapasitesine sahiptir. Kuruldugu günden itibaren yatırımlarına devam eden ve istikrarlı büyümeden yana bir üretim anlayısını ilke edinen Aydın Trafo, bugün markalasma sürecini tamamlamıs ve sektörde güvenilir bir marka haline gelmistir.

Aydın Trafo, 2000 yılında TÜV Rheinland’dan (Almanya) DIN EN ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve 2004 yılında dünyanın önde gelen belgelendirme kuruluslarından Bureau Veritas’tan (Fransa) CE Uygunluk Belgesi almıstır. Ayrıca 2001 yılından beri Rusya için GOST-R belgesine de sahiptir.


Yarını

Toplam kalite anlayısını hem yönetim hem de üretimde benimseyen Aydın Trafo sundugu kaliteli ürünleriyle ve sektörde geldigi nokta itibariyle bunu ispatlamıstır. Müsteri yönetim stratejileri ile maksimum müsteri memnuniyeti saglamak için Türkiye genelinde daha önceden 48 olan yetkili servis sayısını 2012 yılı itibariyle 85’e çıkartmıstır. Satıs sonrası hizmetlerde anında ve hızlı çözümler sunan rmamız rakiplerinin her zaman önünde olmayı basarmıstır.